Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 908 722 270

 

" ZDRAVÉ A ÚSPORNÉ BÝVANIE "
PORADENSTVO ZADARMO – VOLAJTE +421 908 722 270

Pasívny dom - EKODOM

Najlepší pomer KVALITA / CENA na trhu.
Unikátna konštrukcia chránená priemyselným úžitkovým vzorom.

Pasívny dom - EKODOM

Difúzne otvorená konštrukcia z prírodných materiálov pre Vaše zdravé bývanie. Hypoalergénne prostredie a úžasná tepeľná pohoda.

Pasívny dom - EKODOM

Vynikajúce tepelnoizolačné a akumulačné vlastnosti, mimoriadna úspornosť. Vykurovacie náklady na 100m² nepresahujú 14,-€ /mesiac

O NÁS

Staviame pre Vás pasívne domy z prírodných materiálov, pre zdravé bývanie a skutočne tie najnižšie možné účty za energie.

Od samého začiatku sme všetko stavili na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere.

V našich pasívnych domoch z prírodných materiálov sa býva skvelo, bez rušivých zvukov z ulice a okolia.

Každý náš pasívny dom je vynikajúco odhlučnený, vlastnosti prírodných materiálov zabezpečujú, že sa v lete neprehrievajú a vy nemusíte utrácať za klimatizáciu, prirodzene reguluje vlhkosť - výborne sa v ňom dýcha, je hypoalergénny a vďaka vysokej akumulačnej schopnosti celej konštrukcie pasívneho domu, teda obvodových stien , priečok i stropu udržuje priaznivú teplotu aj pri dočasne vypnutom kúrení.

A to najlepšie na koniec. Optimalizáciou všetkých pracovných postupov sme v stavbách pasívnych domov cenovo bezkonkurenčný a to aj pri použití tých najkvalitnejších prírodných materiálov predurčených pre zdravý život a skutočné ekologické bývanie aj s ohľadom na budúce generácie.

U nás máte vždy záruku najlepšieho pomeru KVALITA / CENA na trhu výstavby pasívnych domov.