Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 908 722 270

 

" ZDRAVÉ A ÚSPORNÉ BÝVANIE "
PORADENSTVO ZADARMO – VOLAJTE +421 908 722 270

PRIEBEH STAVBY PASÍVNEHO DOMU

Priebeh stavby našich pasívnych domov rozdeľujeme do troch základných etáp. Zakladanie stavby pasívneho domu, výroba konštrukcie pasívneho domu a montáž pasívneho domu. Z týchto troch základných etáp stavby pasívneho domu musíme my urobiť minimálne jednu a tou je výroba konštrukcie. Všetko ostatné či už čiastočne alebo celkom si môžete dokončiť svojpomocne s našou pomocou, servisom a zaškolením. Teda pokiaľ ste dostatočne zruční, máte základné vybavenie a pomocníkov v rodine alebo v priateľoch. Môžete tak výrazne ušetriť.

Zakladanie stavby pasívneho domu:

Stavby pasívnych domov zakladáme podľa požiadaviek projektu alebo investora.

Zistiť viac...

Montáž pasívneho domu:

Hotovú konštrukciu a všetok potrebný materiál privezieme na pozemok a na mieste Vám pasívny dom postavíme do takej fázy na akej sa dohodneme. .Alebo Vás zaškolíme, poskytneme potrebný servis a Vy môžete stavať svojpomocne.

Zistiť viac...

Výroba konštrukcie pasívneho domu:

Všetky naše konštrukcie vyrábame zo sušených, hobľovaných a certifikovaných KVH hranolov 160/60 mm pospájaných profesionálnymi konštrukčnými skrutkami. Vyrábajú sa presne na mieru vo výrobnej hale. Len u nás sa môžete izbami svojho domu prejsť priamo vo výrobnej hale, kde konštrukciu postavíme a vy si môžete doladiť detaily.

Zistiť viac...

HARMONOGRAM PRÁC.PDF

Štandardný časový harmonogram - jednotlivé práce je možné presúvať vždy len za účelom skrátenia termínu a to po vzájomnom odsúhlasení objednávateľom a zhotoviteľom.